خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/11/7 - ساعت: 20:48

افتتاح دومین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی بانوان استان قم

افتتاح دومین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی بانوان استان قم

دومین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی بانوان استان قم با حضور استاندار قم در محل دائمی نمایشگاه های استان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم ضمن افتتاح این نمایشگاه از برخی غرفه های آن نیز بازدید نمود.

استاندار قم در این بازدید با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به مشاغل خانگی و اشتغال بانوان، اضافه کرد: برنامه ریزی لازم برای ایجاد بازارچه های دائمی عرضه محصولات و تولیدات بانوان در دستور کار است.

شاهچراغی حمایت از بانوان کارآفرین را امری مهم دانست و ادامه داد: ایجاد زمینه اشتغال بانوان و توانمندسازی آنان از اولویت های مهم استان در حوزه زنان و بویژه زنان سرپرست خانوار است.

استاندار قم گفت: برگزاری چنین نمایشگاه هایی به عنوان فرصتی برای عرضه توانمندی و ظرفیت بانوان استان در عرصه های مختلف تولیدی و اشتغال و نیز درآمدزایی اهمیت ویژه ای دارد.

گفتنی است این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه های استان و از مورخ 6 تا 10 بهمن ماه سال جاری برقرار است، از ساعت 15 تا 21 پذیرای بازدید کنندگان محترم می باشد.

 

شناسه خبر: 24401      تعداد بازدید: 194

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها