خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/11/7 - ساعت: 20:50

استاندار قم :

رعایت دستوالعمل های بهداشتی بهترین عامل پیشگیرانه در جلوگیری از گسترش سویه های جدید کرونا است

رعایت دستوالعمل های بهداشتی بهترین عامل پیشگیرانه در جلوگیری از گسترش سویه های جدید کرونا است

استاندار قم در یکصد و بیست وسومین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا ضمن اشاره به لزوم استفاده از ماسک توسط مردم اظهار داشت : باید به این نکته توجه کرد که در شرایط زرد کرونایی هستیم و برای جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر سویه ی اومیکرون وظیفه داریم دستورالعمل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی را بیشتر از قبل رعایت کنیم .

به گزارش روابط عمومی استانداری قم سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در یکصد و بیست وسومین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا افزود :با توجه به گزارش دانشگاه علوم پزشکی و وضعیت بیماران مبتلا به کرونا، نظارت بر شیوه نامه های بهداشتی و رعایت آن ها توسط همه مراکز و صنوف ضروری است .

استاندار قم تغییر وضعیت قم به رنگ زرد را مورد توجه قرار داد و افزود: بایستی شهروندان برای جلوگیری از گسترش شیوع سویه ی اومیکرون اقناع شوند.

شاهچراغی خواستار همراهی بیشتر رسانه ها با سیاست های کنترلی دولت در زمینه ی کرونا شد و خاطرنشان کرد: رسانه ی ملی و مطبوعات بایستی در راستای فرهنگ سازی و افزایش آگاهی مردم نقش آفرینی کنند.

 

شناسه خبر: 24403      تعداد بازدید: 197

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها