خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > آرشیو اخبار بخش ویژه 


  چاپ        ارسال به دوست

در اولین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی :

دیدار امام جمعه و استاندار قم با خانواده معظم شهید حجت الاسلام علی اوسطی

به گزارش روابط عمومی استانداری قم آیت الله سعیدی در این دیدار با گرامی داشت ایام الله دهه فجر و لزوم حفظ و تداوم ارزش های انقلاب و آرمان های شهدا گفت : نظام اسلامی با تکیه بر مبانی اعتقادی و دینی ، رهنمودهای حکیمانه امامین انقلاب و همراهی مردم به دستاوردهای بزرگی رسیده است.

دکتر سرمست استاندار قم هم با تقدیر از صبر و استقامت خانواده معظم شهداء و نقش آن ها در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی افزود : پیروزی های و پیشرفت های نظام اسلامی در عرصه های مختلف مرهون خون شهیدان است.

شهید حجت الاسلام علی علی اوسطی از شهدای پیروزی نهضت اسلامی بودند که در مبارزه با رژیم ستم شاهی در مهرماه سال 57و در خیابان چهارمردان قم به فیض شهادت نائل شدند.

 


١٨:١٩ - يکشنبه ١٢ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ٢٢٦٢٦    /    تعداد نمایش : ٥٦٢خروج
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم روز ملی محیط بان به روایت تصویر مراسم روز ملی محیط بان به روایت تصویر جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹
یادداشت ها