خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > آرشیو اخبار بخش ویژه 


  چاپ        ارسال به دوست

طي مراسمي با حضور استاندار قم و معاون توسعه ي روستايي و مناطق محروم رياست جمهوري صورت گرفت:

افتتاح كشتارگاه طيب گوشت پارسا (جاهد) با اعتبار 480 ميليارد ريال/ تاكيد استاندار قم بر تكميل زنجيره توليد در حوزه كشاورزي و دامپروري

به گزارش روابط عمومي استانداري قم دكتر بهرام سرمست استاندار قم در اين مراسم طي سخناني اتمام پروژه هاي نيمه تمام را از اولويت هاي مديريت استان دانست و گفت: بهره برداري از اين پروژه سمبل تحقق اين سياست در استان مي باشد.

استاندار قم با بيان اينكه در بحث توسعه ي روستايي و مناطق محروم در استان قم به لحاظ درصد فعاليت و اشتغال نسبت به ساير استان ها در شرايط مطلوبي نيستيم افزود: با اين وجود در زمينه ي كيفيت و اهميت بخش كشاورزي و امور دامي در مقايسه با ساير استان هاي كشور از مزيت رقابتي بالايي برخوردار هستيم.

سرمست وجود دامشهر به عنوان مركز تبادل دام در كشور، شهرك لبن و نيز مجتمع هاي كشت و صنعت در استان قم را مورد توجه قرار داد و گفت: با توجه به كمبود منابع آب استان قم، اصلاح الگوي كشت در بخش كشاورزي و صرفه جويي در حوزه ي پرورش دام در دستور كار مسئولان استان قرار دارد.

وي با اشاره به قرار گرفتن قم در مركز كشور ادامه داد: تكميل زنجيره توليد و فراوري محصولات در بخش كشاورزي و امور دام از سياست هايي است كه با جديت در قم دنبال مي شوند.

مقام عالي دولت در استان قم همچنين با حضور در ناحيه صنعتي طغرود بخش جعفرآباد قم، كارخانه گرمينه جام و استيل پاچيان را افتتاح كرد.

شايان ذكر است در برنامه امروز سه كارخانه توليد خوارك دام نيز با حضور معاون توسعه ي روستايي و مناطق محروم رياست جمهوري به بهره برداري رسيدند.

 


١٦:٥١ - چهارشنبه ١٥ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ٢٢٦٤٠    /    تعداد نمایش : ٥٨٤خروج
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم روز ملی محیط بان به روایت تصویر مراسم روز ملی محیط بان به روایت تصویر جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹
یادداشت ها